Om oss

VI SKREDDERSYR LØSNINGER FOR DIN BEDRIFT!

Hvordan skal man nå sine kunder? Salg og markedsføring er under konstant utvikling. Vi i Guru Utvikling tar oss tid til å skreddersy løsninger for din bedrift – fordi vi vet hva som skal til for å skape gjensidig tillit!

VÅRT TEAM

Kaia Martine Holter Håkonsen

Markedskonsulent

Telefon: +47 483 40 830
E-post: kaia@guru-utvikling.no

Emilie B. Tyskeberg

Markedskonsulent

Telefon +47 955 57 818
E-post: emilie@guru-utvikling.no

Harald Holter

Markedskonsulent

Telefon: +47 993 01 248
E-post: harald@guru-utvikling.no

Terje Gaustad

Markedskonsulent

Telefon: +47 952 81 329
E-post: terje@guru-utvikling.no

Fredrik Sagen

Markedskonsulent

Telefon: +47 952 77 825
E-post: fredrik@guru-utvikling.no

Christian Haakaas

Markedskonsulent

Telefon: +47 934 22 194
E-post: christian@guru-utvikling.no

Robert Bekkesletten

Salgsleder & eier

Telefon: +47 913 59 299 
E-post: robert@guru-utvikling.no

Rune Skasberg

Daglig leder & eier

Telefon +47 464 26 464
E-post: rune@guru-utvikling.no

Geir Fjeld

Prosjektleder

Telefon: +47 416 28 143
E-post: geir@guru-utvikling.no

Simen Næss Hagen

Tekstforfatter

Telefon: +47 938 44 451
E-post: simen@guru-utvikling.no

Har du en god idé? Vi er klare for å hjelpe deg!