Teamet i Guru Utvikling

Om Guru Utvikling

Guru Utvikling ble startet av Rune Skasberg og Robert Bekkesletten i 2015. Som hjemflyttede Grue-gutter ville de gi tilbake arbeidsplasser i innlandskommunen, nær Finnskogen. Nå har vi kontorer som dekker Innlandet, Romerike og Oslo, og 11 personer jobber i selskapet.

Vi står opp om morran fordi vi motiveres av å forutse våre kunders morgendag best mulig – ved å skape positiv digital tydelighet. Det betyr at vi hjelper små og mellomstore bedrifter med å skape oppmerksomhet og salg gjennom digital tydelighet.

For oss betyr digital tydelighet: Klar plan som omsettes i aktiviteter gjennom året, faste evalueringspunkter og kontinuerlig forbedring av aktivitetene.

Våre verdier er: Tydelig, Nær, Troverdig, Hjelpsom, Lønnsom

Vårt team

Kaia Martine Holter Håkonsen
Kundekonsulent

Telefon: +47 483 40 830
E-post: kaia@guru-utvikling.no

Harald Holter
Markedskonsulent

Telefon: +47 993 01 248
E-post: harald@guru-utvikling.no

Steffen Johnsrud Aaserud
Senior Markedskonsulent

Telefon: +47 952 51 459
E-post: steffen@guru-utvikling.no

Robert Bekkesletten
Salgsleder & partner

Telefon: +47 913 59 299 
E-post: robert@guru-utvikling.no

Christian Haakaas
Daglig leder, Oslo

Telefon: +47 934 22 194
E-post: christian@guru-utvikling.no

Marit Randi Granseth
Leder kundesenter

Telefon: +47 934 80 384
E-post: marit@guru-utvikling.no

Emilie B. Tyskeberg
Markedskonsulent

Telefon +47 955 57 818
E-post: emilie@guru-utvikling.no

Stian Gregersen
Markedskonsulent

Telefon:  +47 928 23 466
E-post: stian@guru-utvikling.no

Terje Gaustad
Markedskonsulent

Telefon: +47 952 81 329
E-post: terje@guru-utvikling.no

Martin Fleisje
Daglig leder, Romerike

Telefon: +47 986 01 245
E-post: martin@guru-utvikling.no

Rune Skasberg
Daglig leder & partner

Telefon +47 464 26 464
E-post: rune@guru-utvikling.no

Rune, med sin økonomibakgrunn styrer den daglige driften. Mens Robert er vår egen salgscoach og salgsleder. Sammen med Kaia, Terje, Emilie, Marit, og Harald er vi klare til å hjelpe deg på digitale flater. I Oslo er Christian leder, og har med seg Steffen og Stian på laget. På vårt nystartede kontor på Romerike er Martin leder.

Bilde av samarbeidspartnere

Her er noen av våre freelancere: (fra venstre) Kristine, Vegar, Ulrikke, Fred, Tony og Espen

I tillegg har vi gode samarbeidspartnere på all teknisk produksjon. Det være seg tekstproduksjon, nettsider, seo, Google ads, dronefotografering, grafisk produksjon.
Velger du oss vil du nok kommunisere med Tony, Kristine, Ulrikke, Fred, eller Kine.
De er våre freelancere som løser dine behov.

Dette er hva vi tror på i Guru:
• Vi er mer opptatt av hva du ønsker å oppnå enn tittelen på visittkortene våre.
• Vi tror at det enkle ofte er det beste.
• Vi mener at en nettside bare skal funke.
• Facebook og sosiale medier blir morsommere når brukerne liker innholdet.
• Og en ny nettside må ikke koste 90.000.

Derfor har vi laget Guru Digital som er vår totalløsning for små og mellomstore bedrifter.

Vår oppvekst i skogene har gitt oss en grunnholdning. Det viktigste er aldri hvor fint treet ser ut. Det er først når treet er felt, at du ser om det er HEL VED
– Rune Skasberg

Vi skal holde oss langt borte fra alle de fancy ordene og modellene som enkelte bruker. Selger vi en spade så kaller vi det en spade
– Robert Bekkesletten

Rune (t.v) og Robert
Få tre timers gratis workshop
Søk nå

FÅ EN GRATIS WORKSHOP

Søk om å få en tre timers gratis workshop med oss. Vi ser på din digitale markedsføring og kommer med tips basert på hva du ønsker å oppnå. 
Nyhetsbrev fra Guru Digital
Meld deg på

INTERESSERT I GODE TIPS OM DIGITAL SYNLIGHET?

Meld deg på vårt nyhetsbrev og motta nyheter rett i din e-postleser
close-link
Få tre timers gratis workshop
Søk nå

FÅ EN GRATIS WORKSHOP

Søk om å få en tre timers gratis workshop med oss. Vi ser på din digitale markedsføring og kommer med tips basert på hva du ønsker å oppnå. 
close-link