Teamet i Guru Utvikling

Om Guru Utvikling

Guru Utvikling ble stiftet i 2013 av Rune Skasberg. I 2015 ble Robert Bekkesletten med på teamet. Som hjemflyttede Grue-gutter ville de gi tilbake arbeidsplasser i innlandskommunen, nær Finnskogen. Nå har vi kontorer som dekker Innlandet og stor-Oslo, og 16 personer jobber i selskapet.

Vi står opp om morran fordi vi motiveres av å forutse våre kunders morgendag best mulig – ved å skape positiv digital tydelighet. Det betyr at vi hjelper bedrifter med å skape oppmerksomhet og salg gjennom digital tydelighet.

For oss betyr digital tydelighet: Klar plan som omsettes i aktiviteter gjennom året, faste evalueringspunkter og kontinuerlig forbedring av aktivitetene.

Våre verdier er: Tydelig, Nær, Troverdig, Hjelpsom, Lønnsom

Vårt team

Irene M. Skoglund
Leder leveranse

Telefon: +47 957 43 244
E-post: irene@guru-utvikling.no

Anita Skavåsen
Kundekonsulent

Telefon: + 47 976 78 063
E-post: anita@guru-utvikling.no

Steffen Johnsrud Aaserud
Senior markedskonsulent & Partner

Telefon: +47 952 51 459
E-post: steffen@guru-utvikling.no

Jonas Bjørge Paulsen
Markedskonsulent & analyse

Telefon: +47 943 75 384
E-post: jonas@guru-utvikling.no

Robert Bekkesletten
Senior markedskonsulent & Partner

Telefon: +47 913 59 299
E-post: robert@guru-utvikling.no

Radosław Suchmiel
Utvikler

Telefon: +47 62 80 90 99
E-post: radek@guru-utvikling.no

Christian Haakaas
Leder nysalgsteam

Telefon: +47 934 22 194
E-post: christian@guru-utvikling.no

Kaia Martine Holter Håkonsen
Mediegrafiker / Kundekonsulent & Partner

Telefon: +47 483 40 830
E-post: kaia@guru-utvikling.no

Celine Sunniva Myklebust
Innholdsprodusent / Lærling

Telefon: +47 958 00 137
E-post: celine@guru-utvikling.no

Peter Fekete
Salgs- og markedsansvarlig

Telefon: +47 932 11 417
E-post: peter@guru-utvikling.no

Åsa Graff Ignell
Senior markedskonsulent

Telefon: +47 406 34 676
E-post: aasa@guru-utvikling.no

Damian
Teknisk ansvarlig

Telefon: +47 62 80 90 99
E-post: damian@guru-utvikling.no

Tomasz
Utvikler

Telefon: +47 62 80 90 99
E-post: tomasz@guru-utvikling.no

Rune Skasberg
Daglig leder

Telefon +47 464 26 464
E-post: rune@guru-utvikling.no

Rune, med sin økonomibakgrunn styrer den daglige driften fra hovedkontoret på Kirkenær i Grue kommune. Peter er ansvarlig for salg og marked. Steffen er leder for Oslo og Robert for Innlandet. Sammen med Håvard, Christian, Åsa, Sofie og Jonas er vi klare til å hjelpe deg på digitale flater.

For våre dyktige ansatte i leveranseavdelingen er Irene leder. Hun har med seg Damian, Tomasz og Radek i Warszawa, samt Kaia, Anita og Celine på Kirkenær.

Guru Utvikling med samarbeidspartnere

I tillegg har vi gode samarbeidspartnere på all teknisk produksjon. Det være seg tekstproduksjon, nettsider, seo, Google ads, dronefotografering, grafisk produksjon.
Velger du oss vil du nok kommunisere med Thea, Gisle, Nicki, Hanne, Kjell Olav, Mats, Janne, Fred, Sverre eller Benjamin.
De er våre freelancere som løser dine behov.

Dette er hva vi tror på i Guru:
• Vi er mer opptatt av hva du ønsker å oppnå enn tittelen på visittkortene våre.
• Vi tror at det enkle ofte er det beste.
• Vi mener at en nettside bare skal funke.
• Facebook og sosiale medier blir morsommere når brukerne liker innholdet.
• Og en ny nettside må ikke koste 90.000.

Derfor har vi laget Guru Digital som er vår totalløsning for små og mellomstore bedrifter.

Vår oppvekst i skogene har gitt oss en grunnholdning. Det viktigste er aldri hvor fint treet ser ut. Det er først når treet er felt, at du ser om det er HEL VED
– Rune Skasberg

Vi skal holde oss langt borte fra alle de fancy ordene og modellene som enkelte bruker. Selger vi en spade så kaller vi det en spade
– Robert Bekkesletten

Rune (t.v) og Robert
Få tre timers gratis workshop
Søk nå

FÅ EN GRATIS WORKSHOP

Søk om å få en tre timers gratis workshop med oss. Vi ser på din digitale markedsføring og kommer med tips basert på hva du ønsker å oppnå. 
Nyhetsbrev fra Guru Digital
Meld deg på

INTERESSERT I GODE TIPS OM DIGITAL SYNLIGHET?

Meld deg på vårt nyhetsbrev og motta nyheter rett i din e-postleser
close-link
Få tre timers gratis workshop
Søk nå

FÅ EN GRATIS WORKSHOP

Søk om å få en tre timers gratis workshop med oss. Vi ser på din digitale markedsføring og kommer med tips basert på hva du ønsker å oppnå. 
close-link